Strapie Aira Black straps for Engelis pram bag
Color Days bring a burst of colour, plus 25% off with code CD25. Whether you love soft tones, bold combinations or standout pieces, now’s the perfect time to choose
Meet the new Engelis brand, which brings the best of bags and backpacks you know from VUCH. Lightweight, durable and clever in every detail. Mini straps with sturdy…
More informationMeet the new Engelis brand, which brings the best of bags and backpacks you know from VUCH.
Lightweight, durable and clever in every detail. Mini straps with sturdy carabiners guarantee secure attachment and comfortable carrying. Just a few seconds and you can turn a regular handbag into a stylish and functional accessory for every day.
- Durable and washable material
- Replacement straps with reinforced carabiners for attaching to a pram
| Size | 25 mm |
| Material | Textile |
| Weight | 80 g |
| Closing | Carabin |
| Pattern | Plain |
| Colour | Black |
| Collection | Engelis |
| Strap length | 36 cm |
| Colour of fittings | Silver |
| Properties | Stroller strap |
| Warranty | 24 months |
Delivery up to 3 working days. You can pay by cash on delivery, transfering the money or online.
In case of any questions do not hesitate to inform our customer service info@vuch.com.
ENGELIS ACCESSORIES
Engelis accessories consider every detail to make everyday movement with a pram easier. They combine practicality with thoughtful design and durability, so everything has its place and you can focus on what's important right now.