Natasha

WOMEN'S HANDBAG
In stock
You may already have 26. 10.
Variants
Gift packing Letter Gift packing Letter

GIFT PACKING LETTER

"New original Vuch pack. Do you want to have your Vuch  keep in safe all the time? Or are you going to use the pack for all those trifles that are hanging around in your handbag? In that case all you have to own is this Vuch pack." 

Gift packing Rose Gift packing Rose

GIFT PACKING ROSE

"New original Vuch pack. DO you want to have your Vuch  keep in safe all the time? Or are you going to use the pack for all those trifles that are hanging around in your handbag? In that case all you have to own is this Vuch pack."

46.90 €

„How many beautiful handbags do you have in your wardrobe? Not a single one? Then you definitely deserve a green Natasha handbag, because with its help you will create the perfect outfit. Besides, did you know that looking at the green colour calms you down?“

  • Spacious handbag that holds its shape beautifully
  • Spacious zipped pocket
  • Main pocket compartment with zip
  • Detachable logo Vuch
Main compartment Main compartment
Pockets Pockets
Strap Strap
Zippy closing Zippy closing
Description
Transport and payment
ALL HANDBAGS
SENT IN GIFT
PACKING AND A BAG

tri

tri

tri


INVERT COLLECTION 

„Jakou moc mají barvy a že svět není pouze černobílý, dokázaly i nejslavnější návrhářky světa. S kolekcí kabelek Invert Collection jsme rozehrály zábavnou hru barev, která tě chytí a nepustí. Pokud se ptáš jak zazářit, máme pro tebe radu, která je 100% účinná. Rozzař svůj outfit kabelkami, které propojují barvy, jež jim sluší. Ať už jsou to psaníčka, nebo kabelky, co mají uši, rozhodně nezapřou svou hravou duši!"